Skip to main content

Rühmatreening reformeril 15 EUR

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /home/pilates/www/www/sites/default/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
Posted in
Kõige äratuntavam ja populaarsem trenažöör Joseph H. Pilatese loodud seadmete hulgas.
Rühmatreening reformeril 15 EUR

Lepinguline hind 15 EUR kehtib kuu abonemendi puhul mis hõlmab kaks trenni nädalas ja ei näe ette graafiku muutusi külastaja poolt.

Universaalne reformer ehk lihtsalt reformer on kaheldamatult kõige äratuntavam ja populaarsem seade kõikide Joseph H. Pilatese loodud seadmete hulgas.

Reformeri treeningvõimalused on lõputud ja piiratud ainult meie kujutlusvõime ning teadmistega. See on oma ajast ees olnud geeniuse loodud seade. Treeninguseadme universaalsus võimaldab kasutada erinevaid koormusi: baas- ja fundamentaalkoormusest kuni väga keeruliseni. 

Sooritades harjutusi reformeril, treenijad, kas lamavad, istuvad, põlvitavad või seisavad. Mõnikord hoiavad pilatesega tegelejad kätega kinni jalgadele mõeldud põikpuust, vahel elastsetest rihmadest või balanseerivad end nukkblokkide tippudel. Erinevates asendites (painutuses, pööretes, venitustes) on treenija vedrustatud istmel.